Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1018 postów 31834 komentarze

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Vabank

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgłosiłam, iż nie będę przyjmować konkluzji z tego szczytu Unii Europejskiej - poinformowaław Brukseli premier Beata Szydło. Według premier, jeśli jakieś państwo konkluzji ze szczytu UE nie przyjmie, wówczas "ten szczyt jest nieważny".

           

 Tusk został w czwartek ponownie wybrany na szefa Rady Europejskiej. W trakcie szczytu UE w Brukseli odbyło się głosowanie, w którym - jak poinformowały unijne źródła - przeciw wyborowi Tuska była tylko premier Beata Szydło, pozostali unijni przywódcy poparli go.

"Zgłosiłam, iż nie będę przyjmować konkluzji z tego szczytu, w tej chwili trwają oczywiście obrady" - powiedziała premier.

Jak dodała, jej stanowisko ws. nieprzyjęcia konkluzji "jest jasne". "Szczyt nie będzie ważny, a mimo to w tej chwili przewodniczący Tusk razem z 27 premierami próbują szukać jakiejś innej formy prawnej, ażeby przyjąć dokument, nie wiem jaki, nie wiem na jakich zasadach" - mówiła.

"Jest jasno napisane i jasno określone, że szczyty kończą się konkluzjami, jeżeli jakieś państwo konkluzji nie przyjmuje, tzn. że ten szczyt jest nieważny" - dodała.

Według premier, szukanie obecnie naprędce "jakiegoś innego rozwiązania" ws. przyjęcia konkluzji pokazuje, że "tutaj nie ma zasad".

"Ja na pewno żadnego dokumentu z tego szczytu nie przyjmę" - zadeklarowała.

 (PAP)

KOMENTARZE

 • Gadowski dobitnie o wyborze Tuska:
  Dla Polski nie oznacza to nic. Tusk od początku był kandydatem niemieckim

  https://pbs.twimg.com/media/C6fa8yWWUAA1gqF.jpg

  https://t.co/aCSvtjCnJm
 • Brawo,tak trzymać.
  .
 • @@
  "Ja na pewno żadnego dokumentu z tego szczytu nie przyjmę"

  Skąd my to znamy ... wyroku sądu też nie chciała opublikować .....
 • @fabi 00:01:17
  Jakiego sądu ???
 • @Husky 00:03:44
  Trybunału Konstytucyjnego
 • @fabi 00:10:34
  A był taki ?
  PO mieście chodziły słuchy że to był Trybunał Prostytucyjny.
  Ale alfons przeszedł już na wieczną....emeryturę więc wszystko wróciło do normy
  Będzie już publikować
 • @Seth 23:55:05
  Unia Europejska to taka gra, gdzie 28 graczy biega po Brukseli, a i tak wygrywaja Niemcy.
 • @Husky 00:16:42
  Czas już spać .. tak patrze .. cała ta formacja PIS jest w jakimś amoku .
  Wierzyć mi się nie chce w to co robią , to jakiś obłęd ..zbiorowe szaleństwo . Po co PIS to wszystko robi ..wszędzie to określają chorą nienawiścią , chęcią zemsty .
  Dałeś link do Gadowskiego .. dziwne bo on ostatnio krytykował PIS .
  .
 • @fabi 00:29:05
  Ta, nie wpuszczenie hordy hunów to faszyzm, a przypominanie, że w Polsce rządzi polski rząd to nazizm.
 • @ Autor
  5*
 • @fabi 00:10:34
  "Trybunału Konstytucyjnego"

  Taki on konstytucyjny jak ja żabojad ;-)

  Pozdro!
 • "wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne".
  odpowiedział prezydent Francji Francois Hollande,
 • @Husky 00:17:49
  ...pomyliłeś się,28 graczy biega a wygrywa... Rosja.

  Berlin zmieni nazwę na Putingrad,Londyn na Szydłosław,Paryż na Kaczyńskosław itd.
 • @Torin 01:00:32
  Z tym nazizmem , faszyzmem, nie przesadzaj .. a ,, Hunów ,, i tak mamy ,tylko z innej strony , oczywiście nie obrażam ich.
  A czy wyobrażasz sobie Polskę bez nich .

  Oczywiście ktoś większy kręci tymi masami ludzi , bo w tym są i ukryte cele .
  Jesteśmy biednym krajem , bez socjalnego wsparcia , oblepionym pasożytami wewnętrznymi . Nikt będący przy władzy nie będzie usuwał tych pasożytów . Naszym prawdziwym problemem są problemy wewnętrzne .
 • @Husky
  Napisałem ci dużo u lewaka niebieskiego, poczytaj, nie chcę już powtarzać u ciebie. Pzdr!
 • @fabi 00:10:34
  To nie jest żaden sąd! To twór polityczny żydokomuny. Do likwidacji!
 • @Husky
  Dałem ci 5+!
 • @Husky 07:12:54
  To ten od: aby życie miało smaczek raz baba raz chłopaczek.
 • @Husky
  Woźny Tusk człowiek bez patentu kapitana, sternika czy nawet bosmana ponownie objął stery będącego już po zderzeniu z górą lodową TITANIKA jakim już jest na dziś żydolewacka, pedalsko-muzułmańska zbankrutowana już UE. ! Jak wtedy będą grali muzykę do końca, zabawiali uczestników, aż do jego ZATONIĘCIA !
 • @fabi 00:29:05 zastanów się i odpowiedz..
  Czy to jeszcze Unia Europejska czy powstał 10.03.2017 r. nowy twór "IV Rzesza Niemiecka". IV Rzesza stała się faktem....A najlepsze, że nie padł ani jeden strzał z karabinu! Z punktu widzenia Kaczyńskiego jak i samego PIS-u myślę ,że wcale to nie był taki zły ruch z jego strony, nie poparcie Tuska sprowokowało to stronę niemiecką i francuską do pokazania w końcu prawdziwego oblicza unijnych interesów .
  Niemcy i Francuzi pokazali nam gdzie nasze miejsce w szeregu, jak bardzo mają w poważaniu Polski głos w PE. Wkrótce będzie debata o "przymusowej "relokacji imigrantów, wprowadzenia szariatu i wtedy Polski rząd może powiedzieć i spytać nasze kochane społeczeństwo -i co teraz? (i tak nie mamy nic do powiedzenia) albo jesteśmy w UE albo nie ? Rozpocznie się debata na temat sensu naszego dalszego jestestwa w EU ...co odpowiedzą Polacy jak się ich zapytania: Czy zgadzasz się na pozostanie w EU i respektowanie praw narzuconych nam przez obce mocarstwa ?
 • @Seth 09:08:15
  Spodziewałem się tego że grupa Wyszehradzka nas zdradzi. W polityce nie ma przyjaźni, liczy się tylko własny interes. Nikt za Polskę nie będzie nadstawiał karku. Proponuję teraz ochłodzić stosunki z grupą Wyszehradzką. To nie może im ujść na sucho.
 • @Husky 07:12:54
  Na rozkaz 4-rzeszy Ryży Chuj zlikwidował: Polski Przemysł, Polskie Kopalnictwo, Polskie Banki, wyprzedawał Polską Ziemię i chciał szwabstwu wyprzedać Polskie Lasy, ten wredny sabotażysta dążył do rozwalenia Polskiej Gospodarki Pakietem Klimatycznym, Paktem Fiskalnym oraz Nord-Streamen. Blokował jak mógł budowę gazoportu w Świnoujściu. Polska "dzięki" dywersji Ryżego Chuja otrzyma z UE w latach 1014-2020 po odliczeniu składek tylko 75 mld euro ! Z tego Ryży Folksdojcz zobowiązał się wydać połowę w 4-rzeszy ! np. na zakup zużytych szwabskich wiatraków ! Ten kryminalista i kanalia to mafiozo z cmentarno-hazardowej mafii "Sobiesiak-Miro-Zbycho-Company" to okradacz Narodu Polskiego ze 150 mld w OFE z POmocą złodziei z PO-PSL i z POmoc psa Sorosa żydobankstera Vincenta Rostowskiego.
 • @Husky 07:12:54
  Zachód zasad nie ma już od dawna, a fundusze strukturalne to im wkrótce zjedzą muzułmanie. Szwecki rząd już bierze u żydów na nich pożyczkę 5 mld$! A Makrela z pedałem biseksem Hollandem drukuje 80 mld ojro miesięcznie aż drukarki w EBC się przegrzewają.
 • @Seth 09:08:15
  Prezydent Litwy jak dreptała koło "panów jewropy" i chciała się wcisnąć w odbyt. Teraz Polska powinna rafinerię w Możejkach sprzedać Rosji, a pieniądze przeznaczyć na rozbudowę i unowocześnienie stoczni w Szczecinie i Gdańsku !!! Jakoś mnie ostatnio naszło, że określenie "polskie obozy" w zachodnich mediach to po prostu nasza rzeczywistość a ich "przejęzyczenie". Paru dostało fundusze za niewolników i kapo jest a zaraz każą przyjąć przybyszów, którzy dostaną więcej socjalu jak pracujący Polak.
 • @Husky Prezes PiS o przyszłości Saryusz-Wolskiego
  Nie zapraszam pana Saryusz-Wolskiego do PiS-u, bo ja zapraszam do PiS-u z reguły tych, którzy się zgłosili, a pan Saryusz-Wolski się do PiS-u nie zgłaszał i nie jest też prawdą, żeby otrzymał jakieś obietnice związane z tą sprawą – skomentował prezes PiS Jarosław Kaczyński. Lider partii rządzącej odniósł się w ten sposób do spekulacji na temat objęcia przez Saryusz–Wolskiego resortu dyplomacji.
 • @fabi 09:53:46
  Prof. Legutko: „Ostatni szczyt unijny pokazał wszystkie patologie Unii Europejskiej"..."Głosowanie w Brukseli pokazało pełen wyższości, a nawet pogardy, stosunek krajów starej Unii do krajów nowej Unii".
 • @fabi 00:29:05
  Krystyna Grzybowska: Gospodarka, Głupcy! "Jedyną korzyścią z wyboru Tuska na drugą kadencję jest zatrzymanie go w Brukseli"...No i z czego się tak cieszycie Platformersi i Nowocześni? Że Tusk został wybrany na drugą kadencję przewodniczącym Rady Europejskiej? No i co z tego…
 • @fabi 00:29:05
  Sasin o wyborze Tuska: "To przede wszystkim porażka Europy i pewnych standardów, które powinny w UE obowiązywać"
  "Myślę, że dla Schetyny powrót Tuska do kraju stanowiłby bardzo poważny problem, stąd tak żywiołowe poparcie dla kandydatury szefa RE".
 • Czyżby efekt sytuacji wczorajszej?
  Szef MSZ Polski opowiedział się za konstruktywną współpracą z Rosją...Polska jest gotowa do konstruktywnej współpracy z Rosją i podejmuje kroki w tym kierunku, powiedział szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski Witold Waszczykowski. Ps...Lepiej późno jak wcale.!!! Jak trwoga to do Boga? Tym razem nic nie bełkotał o "ukraińskim" Krymie? Waszczykowski się obudził bo dostał kopa w tyłek i klapsa w mordę od UE? Widocznie jakieś nowe wytyczne z ambasady USA przyszły, żeby trochę przybastować...Ludzie ogarnięci chorą nienawiścią do Rosji nagle przejrzeli na oczy? Czy raczej sytuacja polityczna wymusiła pozorowanie zmiany nastawienia? No i bardzo słusznie. Musimy po męsku ustalić parę rzeczy, chociażby zasady korzystania z wód Zalewu Wiślanego po przekopaniu Mierzei Wiślanej. Gdyby udało się wypracować jakąś formę zezwoleń dla podmiotów z Rosji na korzystanie z naszej części Zalewu to korzyści mogą być obopólne. A to tylko jeden przykład.
 • @fabi 00:01:17
  Miała rację premier Szydło. Trzeba było posłuchać Jej przemówienia przed chwilą, o tym co tam się działo.
 • @Husky 07:12:54
  Beata Szydło odpowiada Hollande'owi: nie mogę traktować tego szantażu poważnie. Nie mogę traktować poważnie szantażu polityka, który ma 4 procent poparcia i niedługo kończy kadencję - tak premier Beata Szydło odniosła się do słów prezydenta Francji Francois Hollande'a. Polityk miał rzucić do szefowej polskiego rządu: „Wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne”.

  - Żadnych zmian w kierownictwie MSZ nie będzie - podkreśliła Beata Szydło na konferencji prasowej poświęconej wczorajszym wydarzeniom na arenie europejskiej. - Uważamy, że to, co musi być podkreślone w Deklaracji Rzymskiej, to jedność i zdolność do reform. Dzisiaj Unia Europejska przeżywa kryzys - dodała.

  - Myślę, że określanie tego, co wydarzyło się wczoraj w UE, na szczycie Rady mianem porażki... to ja zapytam, czyja to jest porażka. Moim zdaniem jest to porażka UE. Porażka tych zasad, które powinny obowiązywać tutaj. Zasada nadrzędna jest taka, że powinno się szanować głos państwa członkowskiego. Mam wrażenie, że wszyscy przywódcy biorący udział w tych obradach mają poczucie, że coś jest nie tak, że nie dopełnili tych zasad, które powinny nas łączyć. Było to pogłębienie podziałów UE. Oni doskonale o tym wiedzą - tak skomentowała Szydło wczorajszy wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej wbrew stanowisku polskiego rządu.


  - Trzeba zastanowić się nad zasadami wyboru osób na najważniejsze stanowiska UE. Ta refleksja się pojawiła i została wyartykułowana. Pojawiła się ona niestety zbyt późno. Jeżeli zostanie to zapisane i sformalizowane, wszyscy będą mieli jasność, jak wybory muszą przebiegać. Kluczowa dla mnie jest desygnacja ze strony kraju pochodzenia kandydata

  - wyjaśniła.

  - Centralnym punktem reformy UE powinna być zmiana praktyki politycznej i postawienie rządów i parlamentów narodowych w centrum projektu europejskiego

  - zaznaczyła szefowa polskiego rządu.

  - Obowiązkiem szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska jest współpraca ze wszystkimi państwami Unii Europejskiej - mówiła Szydło. Według niej, Tusk powinien organizować prace tak, żeby interesy wszystkich państw UE były równoważnie zachowywane.

  - Przygotowywana na szczyt w Rzymie deklaracja będzie miała sens, gdy będzie nie tylko okolicznościowym podsumowaniem współpracy, ale gdy pokaże konkretne rozwiązania na przyszłość i będzie podpisana przez wszystkich przywódców. Deklaracja Grupy Wyszehradzkiej to dokument, który może być fundamentem Deklaracji Rzymskiej. Nigdy nie zgodzimy się, żeby mówić o Europie kilku prędkości, budowanie elitarnych klubów będzie prowadziło do rozbicia Unii. UE musi dzisiaj mówić o jedności

  - stwierdziła Beata Szydło.
 • @Husky 07:12:54
  François Hollande uzyskuje w sondażach jedynie 4 proc. pozytywnych opinii, jest najbardziej niepopularnym szefem państwa we współczesnej historii Francji a jego ojciec pierwszy wywieszał białą flagę i poddawał Francję bez jednego strzału Hitlerowi. François Hollande już odchodzi w niebyt i nie należy się nim przejmować. Ten szmatłay dupek, François Hollande holenderskiego pochodzenia z TelAvivu uprawia wielożeństwo i jest kawalerem z 7 dzieciakami z trzema kobietami, a na boku to nie wiadomo kogo on jeszcze dupczy. On jest zerem, null, nothing- na linkę niech skoczy razem z tym palantem Tuskiem.
 • @Husky 07:12:54
  Morawiecki do roboty czas teraz na wysokie podatki dla francuskich i niemieckich marketów i banków w Polsce! Najbardziej zaboli ich uderzenie po kieszeni! Skorzysta rodzimy polski handel i polskie banki!
 • @kula Lis 66 12:29:51
  ,,zastanów się i odpowiedz..,, .... to nie jest ta sama Unia do której wchodziliśmy , no ale na zmiany zgodził się przecież Kaczyński L. .
  Obecnie widać przyspieszone prace nad Unią super państwem.
  No i co ... Kaczyński J. nawołuje do budowy armii unijnej ..no więc jest on za czy przeciw . Niemiecka gospodarka jest motorem napędowym Europy , z tego powodu Niemcy są naturalnym liderem.
  To kto kontroluje Niemcy ..niestety nikt nie wie z nas ..chociaż to bez znaczenia .

  Zeby cokolwiek zobaczyć więcej , potrzeba spojrzeć z innej perspektywy .
  Zapominacie ze żyjemy w zglobalizowanym świecie , gdzie nie ma granic i pojęcia państw .. są określone warunki pracy kapitału , choćby ceny rąk do pracy . Jest to już jedne wielkie ciało pełne zależności .
  Piszesz że .... że nie padł ani jeden strzał... , Kiedyś mieliśmy silną armię i wojska Radzieckie , to one gwarantowały nam niezależność i chroniły przed mackami globalizmu .

  Teraz to pohukiwania , pieprzenie o miłości Ojczyzny ,jedynych patriotach , itp .. jest mocno spóźnione i nie realne . Narzędziami kontroli nad nami jesteśmy my sami , skaczący sobie do gardeł , szukających opiekuna z kasa i wpływami ... zewnętrznego.

  ..............,,praw narzuconych nam przez obce mocarstwa ,,...... Polska już została przejęta gospodarczo, w większości przez kapitał niemiecki . In silniejsze Niemcy tym i wzrasta nasza siła czy to sie tobie podoba czy nie . Dzięki temu , wariactwa polityków nie mają większego znaczenia i dzięki za to Bogu .

  Unia kierowana przez komisarzy realizuje jakieś globalne zadania , ale tu juz wchodzimy w teorie spiskowe .
 • @kula Lis 66 15:17:21
  ,,Miała rację premier Szydło. Trzeba było posłuchać Jej przemówienia przed chwilą, o tym co tam się działo..,,

  Kula , wiem że jesteś całym sercem za Polskim rządem .
  PIS wygrał wybory z możliwością rządzenia samodzielnie mając do tego swojego prezydenta i powinien wykorzystać tą okazję .

  Nie rozumie.. po co wdał się w różne intrygi polityczne by osiągnąć władzę absolutną ..
  Teraz przy wyborze przewodniczącego Rady Europejskiej zachowano się wręcz jak chłopiec w krótkich spodenkach w piaskownicy . Po co potrzebny był ten konflikt .. myślę ze celowo ktoś wpuścił ich na mię .
  Polska piaskownica to nie Unijna i chodziło o upokorzenia polskiego kierownictwa . To wygląda na zamierzone działania ..danie pretekstu na atak na nasz kraj . Jak widzisz veto Orbana już nas nie chroni .
  Posiadając społeczne media pod kontrolą , będzie tylko propagandowy bełkot , by zakrzyczeć rzeczywistość . Nie myśl że mnie to cieszy , bo następnym etapem będzie powalenie Polski na kolana .
 • Zawiszo Niebieski - I beg you, help us, please
  Po tych skandaliczny zachowaniu Premier Beaty Szydło, My społeczność Neon24,powinniśmy natychmiast wystosować list otwarty do Merkel z przeprosinami.
  Mamy na portalu intelektualistę, znawce problematyki Ejropejskiej i wielkiego zarazem fana PIS-u.
  Jak nic powinniśmy się zwrócić z prośbą do Zawiszy Niebieskiego (z gwiazdkami) o to by taki list nam niedouczonym napisał.
  To nie może być tak by jakąś tam premierka (nic nie znaczącego kraju ) pokazała Bogini EU p.Merkel środkowy palec.

  Czy takiego zachowania dopuścił by się Tusk czy Kopacz - never.

  Przecież to chamskie i prostackie zachowanie będzie miało dla Polski nieobliczalne skutki.
  Już dziś niemiecka prasa sugeruje by Polskę wyrzucić z UE i to w trybie natychmiasowym.
  Między wierszami można w tych gazetach wyczytać że na samym wyrzucenie się nie skończy. Prawdopodobnie musimy im oddać ziemię odzyskane, zapłacić za dramt wygnanych i wypedzonych, oddać cześć północnego kraju, a i Gdańsk na dziś to temat na którym pochylają się historycy niemieccy .

  Zawiszo w Tobie jedyną nadzieją - please - napisz ten list.
 • @kula Lis 66 12:01:57
  Jeżeli krytykują Nas nasi wrogowie, to znaczy, że wszystko robimy prawidłowo .
 • @kula Lis 66 12:24:57
  Czym sie różni Tusk od analnego wibratora?
  Wibrator sam w dupe Niemcowi nie wejdzie...
 • @kula Lis 66 14:26:13
  Takiego szefa Rady Europejskiej to sobie można kupić w każdym sklepie z marionetkami.

  https://pbs.twimg.com/media/C6i20fyU0AEckMh.jpg
 • @fabi 16:14:19
  500 mln Europejczyków nie zmrużyło oka ostatniej nocy, przeżywając głosowanie ws. Tuska i obmyślając sposoby izolacji Polski.
  Straszne. 8-)))))
 • @Husky 07:12:54
  //"wy macie zasady, my mamy fundusze strukturalne".
  odpowiedział prezydent Francji Francois Hollande,//

  "Nie moge traktować poważnie szantażu polityka, który ma 4 proc poparcia i niedługo kończy kadencję" - Beata Szydlo o słowach Hollande
 • @kula Lis 66 15:45:50
  "Widocznie niektórzy politycy uważają, że za pieniądze można kupić wszystko. Ja mowię, że nie można.",

  premier Szydło o słowach Hollande'a.
 • Dobrego dnia, Polsko 8-))))
  Hollande do Szydło: - Wy macie swoje zasady, a my mamy fundusze.

  Matka Polka: - Żyć biednie, ale godnie i uczciwie.
 • @fabi 16:14:19
  To było świetne zagranie Kaczyńskiego i rządu. Pokazało i otworzyło oczy Polakom i światu czym jest UNIA i kto tam rządzi. To twór gorszy od RWPG.
 • @Husky 16:35:35
  Polska musi się określić ..jest w unii i w Europie czy też 52 stanem ameryki ... bo ostatnio widziano jedna gwiazdkę więcej na ich chorągiewce .
  Tą izolacją tak sie nie przejmuj ..wszystko kiedyś się kończy .
 • @kula Lis 66 16:54:05
  Daj już spokój z tym otwieraniem oczu Polakom , świat widzi oczyma prasy i telewizji i nie jest to twój obraz rzeczywistości .
  Nie ma sensu dłużej znęcać się nad tym tematem . Szanuje Twoje zdanie ,ale pozwolisz ze się z nim nie zgodzę .

  Pożyjemy, to zobaczymy co się z tego urodzi ....poz.
 • @kula Lis 66 12:30:22
  Witaj , ano taka prawda . Nikt nie będzie ginął za Gdańsk .Teraz przynajmniej wiemy Polaku chcesz żyć , to obroń się sam. Ciekawe czy nasi niepełnosprawni w parlamencie coś zrozumieli ?. Ave Amigo.
 • Nasze obrażone dziecię tupnęło nóżką, za to, że klapsa od Unii dostała
  Polska już ukarała Węgry, min. Dziedziczak nie pojedzie na Węgry na obchody święta Narodowego Węgier. Światła decyzja prezesa, będzie dla podatnika taniej.

  Szydło ogłosiła zwycięstwo, jak kiedyś Kaczyński po debacie z Tuskiem, "przecież wygrałem...wygrałem... wygrałem?"

  Teatr marionetek trwa, Polacy się śmieją.
 • @Zawisza Niebieski 17:25:26
  Kaczyński osiągnął to co chciał:
  1. Tusk nie wrócił do Polski (Schetyna też odetchnął, ale Schetyna jest dla Kaczyńskiego o niebo korzystniejszy)
  2. Chciał pokazać, że Tusk reprezentuje interesy Niemiec, a nie Polski (no i pokazał)
  3. Elektorat PiSowski nie darowałby Kaczyńskiemu, że poparł Tuska (no i nie poparł)
  4. UE pokazała że tańczy pod dyktando Niemiec, a inni to tylko krawat do garnituru (no i pokazał, że tak jest)
  5. To że państwa porozumienia wyszehradzkiego nie poparły Polski (to teraz będzie mógł mówić, że jest to przykład dbania wyłącznie o interes narodowy, tak jak mówi. Widocznie tamtym się tak opłaca, być może Merkel coś im obiecała)
  6. Za parę miesięcy w UE będzie taki cyrk (to przewidują analitycy), że jakiś lokaj Merkelowej (Tusk) będzie wyglądał jak dziecko we mgle w tej sytuacji (i Kaczyński powie: a nie mówiłem, że się nie nadaje)
 • @Repsol 17:14:34
  Najwyższy czas zrobić porządek z Polsatem i TVN-em . Trzeba zmienić warunki nadawania reklam, albo po raz pierwszy w III RP przeprowadzić zwykłą kontrolę skarbową. Później naprawdę będzie mało czasu.
  Warszawska Gazeta podała, że od stycznia w Izraelu szkoli się 100 polskich ochroniarzy. Firma ochroniarska podaje jakieś niewiarygodne tłumaczenia. Moim zdaniem, te 100 osób ma stanowić trzon jakiegoś nowego majdanu w Warszawie. Po nieudanym puczu z 16 grudnia to jest właśnie ta korekta dokonana przez WSI. Teraz jest szkolona stuosobowa grupa uderzeniowa, nie wahająca się przed zabójstwami.
  Link do artykułu -http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3241-jak-bida-to-do-zyda-co-w-izraelu-robi-grupa-100-polskich-ochroniarzy
 • @Zawisza Niebieski 17:25:26
  Teatr marionetek trwa

  W roli głównej Zawisza
  ps.
  ale ty żałosny jesteś
  obyś orgazmu dziś przedwcześnie nie dostał i te twoje 19%

  Uważam, że Szydlo ustąpi ze stanowiska.
  Nie wytrzyma krytyki Zawiszy Niebieskiego
  Tragedia
 • @kula Lis 66 17:52:43
  PO składa wniosek o wotum nieufności dla rządu.
  Ten wniosek został przegłosowany 25.10.2015 przez Polaków.
  PO... rządzie został już tylko cień.
  I paru debili w obecnym sejmie

  Państwa zachodnie są takie nowoczesne.Mają Tuska, uchodźców, zamachy. A my siedzimy spokojnie w tym grajdole z PiSem...średniowiecze
 • @kula Lis 66 17:52:43
  Po wyborze na przewodniczącego KE Donald zagłębił się w lekturze swojej ulubionej powieści

  https://pbs.twimg.com/media/C6koaQQWoAE5SyP.jpg
 • @kula Lis 66 17:52:43
  Rozumię, że stajnia trolli PiS dostała już wytyczne jak komentować tę degrengoladę. Wielki strateg ośmieszył Polskę, by się Unia rozpadła.

  Pytanie, płacą, czy tak dla zasady robisz z siebie to co Szydło zrobiła z delegacji rządu PiS?
 • Pan i ...cham
  Prezydent Andrzej Duda wysłał depeszę gratulacyjną do Tuska chociaż sam w 2015 takich gratulacji nie otrzymał.
  Różnica poziomów.
  Czyli Pan i ...cham
 • @Repsol 17:14:34
  "Polaku chcesz żyć , to obroń się sam"
  Prawda i to święta prawda, by jednak takiej możliwości nie było, z pierwszej linii frontu usuwa się regularne wojska zastępując je ORMO Macierewicza. (Białystok centrum mobilizacji do oddziałów ORMO).
 • @Torin 01:00:32
  To jest polska premier

  https://pbs.twimg.com/media/C6kQQjyWwAEcKo9.jpg
 • @Zawisza Niebieski 18:33:48
  Zawsze z siebie! Jestem wolontariuszem! Pochodzenie szlacheckie zobowiązuje.
 • @Zawisza Niebieski 18:33:48
  Naucz się poprawnie pisać słowo rozumiem, bo takiego rozumię nie ma.
 • @Husky 18:34:35
  Tusk ogłosił się "LOKAJEM NIEMIECKIM" na Malcie, i zaraz po tym zawalił się maltański "ŁUK TRYUMFALNY - Lazurowy" !!! Teraz kolej na kołchoz.
 • @Husky 18:38:02
  W dniu wczorajszym, Niemcy wyklęły nas z UE, a więc na wzór naszych bohaterskich żołnierzy wyklętych. Wtedy wyklęci zostali nie tylko nasi polscy żołnierze, ale ich rodziny przez sowiecki komunistyczny reżim. Teraz lewactwo europejskie, które ma w dupie, zasady moralne, etyczne, zasady kultury i bożego dekalogu, na razie zatriumfowało, ale już po kilku dniach okaże się, że to było pyrrusowe zwycięstwo. jestem dumny z polskiego rządu, a tak na marginesie jak teraz podczas najbliższego spotkania wyszehradzkiego, premierzy tych państw spojrzą naszej Pani premier prosto w oczy. Symbolicznie w 279 r p.ne, Rzym poniósł klęskę od króla Epiru, ale w rzeczywistości wojna została wygrana przez Rzym, a sam król Epiru powiedział: jeszcze raz takie zwycięstwo a wojnę przegramy. A teraz właśnie jedziemy do Rzymu - przepowiednia wspaniała, jeszcze raz takie zwycięstwo UE i UE wojnę z Polską przegra.
 • @kula Lis 66 18:02:28
  Poszukaj info ,kto i gdzie szkoli banderopiteków na upadlinie .Nie tylko polskie prywatne firmy . Strach się bać co nam szykują . Ave.
 • @Zawisza Niebieski 18:33:48
  Akurat tu się mylisz . Kula Lis ten nick mówi przecież wszystko.
 • @Zawisza Niebieski 18:36:10
  Rachunek za Volksdojcza przyjdzie w czerwcu. 250 tys. euro za każdego nie przyjętego ciapatego. Wczoraj to z nim w pakiecie było
 • @Zawisza Niebieski 18:33:48
  Zabawne jak tacy jak Ty próbują z niemieckiej marionetki robić męża stanu. I ta duma z tego, że Polskę uzależnili od Obcych.
 • @Husky 20:02:53
  Informuję że układ magdalenkowy dalej rządzi ,reszta to igrzyska dla ciemniaków . http://s.tvp.pl/images2/f/7/d/uid_f7d3935f8bfbc4dce85d907eae0e2a801473756324686_width_720_play_0_pos_0_gs_0_height_405.jpg
 • @Repsol 19:39:53
  No cóż, jakoś nie wierzę, żeby człowiek który zakończył swe, bohaterskie życie w 1919 dziś na forach się wypowiadał, no ale podobnież "cuda istnieją". Nasz bloger kula lis publikuje wszystko co mu ślina na język przyniesie, albo na skrzynkę z centrali podeślą, bez analizy, bez choćby śladu myślenia. W jednej, lub sąsiedniej wypowiedziach sprzeczne informacje podaje. Żyd dziadek Tuska wozi jako foksdojcz oficerów SS??? Czy jest jeszcze leming, co to strawi? Sprytne te Tuski, albo kula lis pojęcia nie ma o naszej historii, a może tylko zlecenie realizuje. To ostatnie rozumiem, "dla chleba bracie, dla chleba i wody w ust nabrać trzeba".

  Mówisz, ten nick mówi wszystko. Dlatego mój nick nie jest Zawisza Czarny a Zawisza Niebieski. Szanuję bohaterów narodowych, nie chcę się pod nich podpisywać. Syn nie odpowiada za grzechy ojców, ale też ich chwały nie przyjmuje.
 • @Zawisza Niebieski 21:11:53
  Trudno , twoja sprawa ja akurat mojego kolegę z Opola znam , nawet czasem do siebie dzwonimy . Dokładnie to jest jego drzewo genealogiczne , tak że wyluzuj . Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:40:09
  Marku jeżeli ktoś kto uważa się za ponoć wykształconego i pisze "rozumię" zamiast rozumiem to się dekonspiruje, że jest po prostu tłukiem. Pzdr!
 • @Zawisza Niebieski 21:11:53
  Jedź do swojej centrali na jakieś szkolenie, a porządnym ludziom nie zawracaj głowy sms'ami, które dostałeś.
 • @Zawisza Niebieski 21:11:53
  Analfabeto niebieski, ja nie muszę pisać za srebrniki jak ty tu miernoto robisz i udający przy tym Polaka. Herb moich Dziadków to Jastrzębiec i Warnia łyku. Ja mam obecnie 3810 zł emerytury+żona 2210 zł co nam w zupełności wystarcza na godne życie. Więc swoje insynuacje wsadź sobie w dupę.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • MEDIA

  Kto chcę psa uderzyć, ten kij zawsze znajdzie.

  Do ostatnie chwili zastanawiałem się czy jest sens jeszcze cokolwiek napisać skoro tak jak już wczoraj, tak i dziś widać że wyrok zapadł.Został zatwierdzony czytaj więcej

 • POLITYKA - ŚWIAT

  Brexit Day

  Zapamiętajmy to: Nigel Farage mówiący o Brexit był wyśmiewany przez wiele lat. Tymczasem przez ponad 20 lat antyunijnej kampanii przekonał do siebie miliony Brytyjczyków. Potrzeba solidnej narracji, która pozwoli przekonać miliony Polaków na Polexit czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Bosak "atakuje" Turskiego

  Czas mija, młodzi ludzie nie rozumieją co znaczy, że ktoś był prominentną postacią w PZPR. Chyba czas zacząć mówić i pisać wprost, że byli to ludzie którzy kolaborowali z okupantem sowieckim przeciwko wolnej Polsce. Tacy czerwoni volksdeutsche czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej