Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1004 posty 31468 komentarzy

Tylko prawda

Husky - Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK. UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony.

Moje komentarze

 • @Rocky 17:30:41
  Zbanują, zbanują !!!!
  To kwestia......... 2-3 dni max
  8-))))))))
  pzdr,
  Skąd wziął się Putin? Kto i jak tworzył obraz dobrego goja?
 • @Jozio z Londynu 16:42:53
  portal tvp.info
  Premier Morawiecki:
  Nie damy się sprowokować kłamstwom i bredniom, które płyną zza wschodniej granicy
  Ani kroku w tył !!!
 • @zibi 18:27:51
  Komuniści jeszcze nie przegrali. Mają media, biznes, żaden nie siedzi. Okopali się w sądach i bronią tzw. konstytucji. Pokonanie ich to pieśń przyszłości zwłaszcza, że obiecali KE pełny serwilizm i ochronę niemieckich interesów w Polsce
  Ani kroku w tył !!!
 • @Anna-PK 15:34:30
  Brakuje mi tu jeszcze jednego ważnego zdania.
  A u Was też biją murzynów.
  Ani kroku w tył !!!
 • @Astra - Anna Słupianek 16:05:37
  Dziękuję za odpowiedź i na Pani deklarację.Ale z tym też jest różnie zwłaszcza gdy chodzi o zgłaszane administratorom nadużycia.I nie o żadne poglądy mnie tu chodzi.Nigdy za poglądy nikogo nie zglaszalem.Ja zdaje sobie sprawę że praca administratora nie jest zbyt wdzięczna a na dodatek wykonywana za free.I trudno by przez czas tego dyżuru miał zajmować się tylko portalem.Ale zwracam uwagę że zgłaszane od wielu tygodni chamskie,prostackie ad vocem kierowane komentarze często są najzwyczajniej ignorowane.Czego dowodem są iż nadal widnieją.Nie będę ich tu wklejał bo czytania byłoby na parę godzin.I jak to jest,że zgłaszam komentarz/komentarze i nie ma na to żadnej reakcji,Dyżurny jest,pozycjonuje wpisy,bierze udział w dyskusji ale na reakcję brak mu czasu.Jeśli już to z łaską po wielu,wielu godzinach lub wcale.Co więcej określonej grupie przodującej tu w wyzwiskach nikt nigdy nawet uwagi na to nie zwraca, a o sankcjach to można sobie pomarzyć, bo to przecież zasłużeni dla portalu blogerzy.Jednym słowem to swoi a nie hasbara która się tu zwlokła i się jeszcze panoszy.
  Kończąc, nie proszę o karanie nikogo,ale przynajmniej publiczne zwrócenie takiemu uwagi,bez względu jak "zasłużonym" dla portalu jest

  Z uszanowaniem
  Husky.
  Etniczna przestępczość Kremla
 • @Astra - Anna Słupianek 14:23:09
  //Proszę więc może o trochę więcej dyskusji i zrozumienia dla innych postaw Polaków a nie obrzucanie błotem i nazywanie "ruskimi onucami"//

  Zgadzam się z Panią odnośnie nadużywania zwrotu ruskie onuce etc.Czy również zwróci Pani uwagę tym wszystkim którzy używają takich zwrotów do innych blogerów jak syjonistyczna hasbara,ty żydowski chazarski psie,syjonistyczny **uj. wy niedorobieni z Niepoprawnych,psychopaci,żydokatol, ty żydówko,i pewnie jeszcze ze setkę podobnych "kulturalnych" komentarzy i inwektyw.Złośliwe i chamskie przekręcanie nick-u jak np.Hujski itd.itd. One tu nadal są pomimo wielokrotnych zgłoszeń do administracji. Czy można poznać Pani stanowisko w tej "sprawie" i jak Pani myśli na takie działania w najbliższym czasie reagować.
  Z uszanowaniem
  Husky
  Etniczna przestępczość Kremla
 • @Rocky 06:47:14
  Na dzien przed wystapienie rocznicowym Putina i upadkiem rzadu Rosji. znany rosyjski politolog Władysław Inoziemcew udziela ciekawego wywiadu dla Kultury Liberalnej w rozmowie z Łukaszem Pawłowskim.Tematem tej ciekawej rozmowy to ogólna sytuacja w Rosji,problemy w Syrii,polityka historyczną,rola prezydenta USA w promowaniu Putina,świat złudzeń w jakim Putin żyje na co dzień.

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/pan-putin-to-po-prostu-idiota


  Za ciekawy tekst dla autora brawa i 5*
  Etniczna przestępczość Kremla
 • Autor
  Dziś Dzień Wzwolenia Warszawy przez Armie Czerwona. Załóżmy na rękę po dwa zegarki dla upamiętnienia tej rocznicy.
  Ciężkie czasy powiedział żołnierz radziecki zdejmując zegar z wieży ratuszowej.

  ps.
  A może w ramach rocznicy jakieś zbiorowe gwałty kobiet i dzieci? I grabież prywatnych mieszkań?
  как ты мне нравишься -Stanislav
 • @Jozio z Londynu 16:29:19
  //to portalu ludzi kultury//

  Jakieś wątpliwości?
  Jakie?
  8-))))))
  Tajemnice władzy Putina
 • @kula Lis 69 15:10:07
  W Polsce zawsze byli zdrajcy:
  - komuniści w czasie wojny bolszewickiej
  - folksdojcze i szmalcownicy w czasie okupacji
  - ubecy w latach PRL

  Problem w tym, że wtedy renegaci byli otoczeni powszechną pogardą, a dzisiaj jawnie brylują na salonach i mają hałaśliwe grono akolitów...

  123 lata zaborów niczego nas nie nauczyły. Natura ludzka się nie zmienia.
  Tak się boją nowego programu TVP? Gersdorf:
 • @Docent zza morza 22:18:22
  Najwyższy przywódca Iranu Ajatollah Ali Chamenei broni siły zbrojne kraju po tym, jak przez pomyłkę przyznał się do zestrzelenia samolotu pasażerskiego.
  Powiedział, że Gwardia Rewolucyjna - elitarna jednostka odpowiedzialna za katastrofę - „utrzymała bezpieczeństwo” Iranu.

  Ajatollah wezwał do „jedności narodowej” i powiedział, że „wrogowie” Iranu ( nawiązanie do Waszyngtonu i jego sojuszników) wykorzystali zestrzelenie samolotu, aby przyćmić zabicie irańskiego generała Qasem Soleimaniego podczas amerykańskiego uderzenia dronem.

  „Nasi wrogowie byli tak samo szczęśliwi z powodu katastrofy lotniczej, jak i smutni” - powiedział.
  „na polecenie prezydenta”.
 • Krwawy rytuał sekty. 7 zabitych i wielu rannych
  Ciała 7 osób znaleziono w masowym grobie na terenie kontrolowanym przez sektę religijną. Wśród ofiar jest kobieta w ciąży, jej pięcioro dzieci oraz ich sąsiadka. Wszyscy prawdopodobnie zostali zabici podczas krwawych rytuałów sekty "Nowe Światło Boga" mającej siedzibę w Panamie.

  https://www.o2.pl/artykul/krwawy-rytual-sekty-7-zabitych-i-wielu-rannych-6468573515171969a
  Jak jehowici kryją swoich pedofili?
 • Iran. Zestrzelenie samolotu w Teheranie.
  Zidentyfikowano ciała ofiar

  Zidentyfikowano ciała 11 ukraińskich ofiar. Zginęło znacznie więcej osób - 176 obywateli różnych krajów.

  https://v.wpimg.pl/NzEwNDIzYRskFTh3ZgFsDmdNbC0gWGJYMFV0ZmY1YUxxQzZwe0NhHmsAPi0kHWAKKVh4fXFMfEx9RHppZE56TnBFe3V5VTofLRI8JSdUJAoiVTM=
  „na polecenie prezydenta”.
 • @
  „Pan Putin to po prostu idiota”

  Putin stworzył bardzo skuteczny mechanizm zarządzania sprawami swojego kraju – przerzucanie uwagi z jednego problemu na drugi.Putin jest śmiertelnikiem, więc Rosja kiedyś się otworzy, ale Europa musi dać jej szansę, by stała się jej częścią

  https://niepoprawni.pl/blog/husky/pan-putin-to-po-prostu-idiota
  Prezydent Putin i żydowski ekstremizm
 • @Talbot 19:15:46
  Dr Jerzy Targalski komentował w Radiu Wnet poddanie do dymisji rządu Rosji przez premiera Dmitrija Miedwiediewa. Odniósł się także do sytuacji na Bliskim Wschodzie i zbliżającej się konferencji w Jerozolimie. Zabicie przez Amerykanów gen. Kasema Sulejmaniego porównał do likwidacji bin Ladena. „Gdyby go nie zabito, to groziłoby całkowite podporządkowanie Iraku Iranowi”.
  Dr Jerzy Targalski odniósł się do spotkania kanclerz Niemiec Angelą Merkel i prezydenta Rosji Władimira Putina 11 stycznia w Moskwie.

  – Według mnie na spotkaniu doszło do ustaleń, że sankcje nie będą przestrzegane. Nie zostaną zniesione, pozostaną na papierze. Ewidentnie widać, że Niemcy nie dadzą się wyprzedzić Francji we współpracy z Rosją – ocenił historyk.

  Na pytanie, dlaczego Rosja przeprowadza atak na Polskę właśnie teraz, ekspert odpowiedział: „To jest właśnie element gry z Europą. Obciążanie Polski złem II wojny światowej, ma na celu zdjęcie odpowiedzialności z Niemiec. Polska dla lewactwa europejskiego jest krajem faszystowskim, to jest także wyciągnięcie ręki do lewicy europejskiej, kompletnie zbzikowanej i oderwanej od rzeczywistości”.

  Według dr. Targalskiego „oskarżanie Polaków o antysemityzm, jest to jasne wyciągnięcie ręki, propozycja sojuszu ze środowiskami przemysłu Holokaustu”.

  Targalski odniósł się także do najbliższej konferencji, która odbędzie się w Jerozolimie. – To będzie hucpa propagandowa skierowana przeciwko Polsce, uzasadniająca mocarstwową rolę Rosji, jako sojusznika sił postępowych – dodał gość Popołudnia WNET. Politolog ocenił, że przywiązujemy zbyt dużą uwagę do tego wydarzenia. Poparł decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o nieobecności na niej. – Po co ma tam jechać – spytał.

  W trakcie rozmowy z Magdaleną Uchaniuk-Gadowską, historyk odniósł się także do zabójstwa gen. Kasema Sulejmaniego. Akcję USA porównał do likwidacji Osamy bin Ladena. – Gdyby go nie zabito, to groziłoby całkowite podporządkowanie Iraku Iranowi – powiedział.

  Historyk odniósł się do obecności wojsk amerykańskich na Bliskim Wschodzie. – Oni zaprowadzają tam pewną równowagę. Bez Amerykanów na Bliskim Wschodzie skutkiem tej wojny wszystkich ze wszystkimi byłyby miliony uchodźców szturmujących Europę – ocenił. – Przyznaję przy tym, iż błędem Waszyngtonu była interwencja w Iraku, rządzonym przez opresyjny, ale stabilny reżim Saddam Husajna i próba zaszczepienia w tym kraju demokracji – dodał ekspert.


  https://www.tvp.info/46231924/targalski-propagandowy-atak-rosji-na-polske-ma-na-celu-zdjecie-odpowiedzialnosci-z-niemiec
  как ты мне нравишься -Stanislav
 • @zbig71 23:12:33
  Dlatego może tu na moim blogu pisać
  8-)))))
  Pozdrawiam
  Bo taka to była wolna Polska.
 • @Nibiru 22:15:31
  Dlaczego Armia Czerwona zakonnice gwałciła ? Wyzwoliciele czy kaci ?

  https://niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/ilustracja_pe_ny/public/ilustracje-publiczny/zakonnice.jpg?itok=2C1Vvciz

  https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-armia-czerwona-zakonnice-gwalcila-wyzwoliciele-czy-kaci
  как ты мне нравишься -Stanislav
 • @kula Lis 69 16:38:05
  Polska - kraj drugiej jakości

  Wydana na żądanie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego opinia tzw. Komisji Weneckiej jest oburzająca dla wszystkich Polaków.

  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/polska-kraj-drugiej-jakosci
  Tak się boją nowego programu TVP? Gersdorf:
 • Dlaczego świadkowie Jehowy nie ujawniają pedofilów
  Jeśli pedofil nie przyznaje się, "musi być dwóch lub trzech naocznych świadków grzechu", wyjaśnia podręcznik dla starszych zboru "Paście trzodę Bożą".

  https://wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,18627719,dlaczego-swiadkowie-jehowy-nie-ujawniaja-pedofilow.html
  Jak jehowici kryją swoich pedofili?
 • @Nibiru 22:23:41
  Ma już te swoje lata.Czasy PRL-u zrobiły tu swoje
  Ma "prawo" pisać głupoty
  8-)))))))
  Bo taka to była wolna Polska.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej